Hakkımızda


Türkben Oto olarak, Elektrikli Hidrolik Direksiyon Tamiri (EHPS), Elektronik Direksiyon Tamiri (EPS) ve Bakım Servisi, Elektrikli direksiyon pompası ve elektronik direksiyona sahip tüm araçların marka ve modelleri için, direksiyon kutusu ve elektrikli direksiyon pompası tamirini kaliteden ve hizmetten ödün vermeden ve uygun fiyat avantajlarıyla sizlere sunmaktayız.

Firmamız, bu sektörde, her geçen gün teknolojinin en üst seviyesinden de faydalanarak, tüm bilgi ve birikimiyle her zaman önde gelen firmalar arasında olmaktan onur duyar.

Müşteri memnuniyetinin öneminin her zaman bilincinde olarak hizmet öncesi, hizmet esnasında ve hizmet sonrası da, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle her zaman sizin yanınızdayız.

Yaptığımız işi, her zaman bir adım öteye taşıma, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaya, sektöre yeni imkanlar, yeni çözümler getirmek amacı ile yürüdüğümüz bu yolda, sizleri her zamankinden daha da memnun etmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Direksiyon tamiri ve yedek parça hizmetlerimiz ile, dilerseniz sizi hiç yormadan, tamir işleminizi gerçekleştiriyor ve size kargoluyoruz.